Erdem Polat
Gitar Eğitmeni

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Kadıköy Anadolu Lisesi’sinde eğitim gördüğüm sıralarda, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak 1988 yılında klasik gitar bölümünde Melih Kesikli’den klasik gitar eğitimi almaya başladı. Üniversite sınavları sonucunda Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü 1992 yılında kazanarak 1996 yılında mezun oldu.

Çağdaş Sahne tiyatro topluluğu ile müzikli çocuk oyunlarında müzisyen olarak görev aldı. Türkiye’de açılan Avrupa’nın en büyük kapalı temalı eğlence parkı olan Tatilya‘da müzisyen olarak birçok gösterinin müziklerinin kayıtlarını yaparak sahne ve Show sanatları konularında müzisyen ,oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. Yöneticilik kademesine yükselip, 2000 senesine kadar bu görevi sürdürerek farklı konularda da kendimi geliştirme imkanı buldu.

2000 senesinden itibaren profesyonel sahne çalışmaları ve eğitmenlik çalışmalarına hız verdi. Açılışından 2010 senesine kadar Deniz Aşar Sanat Merkezinde gitar öğretmenliği görevinde bulundu. 2009 senesinde Müzik öğretmenliği konusunda usta öğretici belgesi almaya hak kazandı. 2012 senesi itibari ile oyuncu yönetmen ve eğitimci olan Mehmet Auf ile beraber “hayatın ritmi” isminde müzik ile kurumsal eğitimin iç içe geçirildiği Business Show’u kurumsal eğitimlerde sahneye koydu.