itemscope itemtype="http://schema.org/WebPage">
Joimove Dance With Babies & Kids

Dance With Babies & Dance With Toddlers gelecek nesillere ilham verecek aileler yaratmayı hedefleyen uluslararası bir “dans” programıdır. 2013 yılında İskoçya’da kurulan ve geçtiğimiz yıl İngiltere’de “Netmums UK Classes For You” Ödülü’nü kazanan CID destekli, UNESCO tarafından tanınan DWB & DWT, bebekli ve çocuklu aileleri buluşturarak 0-2 / 18 ay – 5 yaş arasını hedeflemektedir.

Sadece annelerin değil, dansı ve hareket etmeyi seven babaların da bebekleri ile katılabildiği bu etkinlik; Salsa / Rock’n Roll / Cha Cha / Klasik Bale başta olmak üzere 7 farklı dans stilini fitness hareketleri ile bir araya getirerek buluşturuyor.

Çocuklarımızın iç dünyalarındaki gelişimine çok katkısı olan müziği 6-10 haftalıktan itibaren sürekli olarak duyması ve ritimleri algılayıp ebeveyninin hareketleriyle bütünleştirmesi kuvvetli bir ritim duygusunun gelişmesini sağlar. Huzurlu ve mutlu bir bebeklik ve çocukluk dönemi geçirmesine yardımcı olur. Adım atmaya başladığı zaman tarz, yer ve zaman gözetmeksizin doğal olarak dansı yaşamına taşır. İleride uğraşacağı bir sanat dalına kuvvetli bir müzik kulağı ve ritim duygusuyla başlar. Çalacağı enstrümana adaptasyonu daha çabuk olur.

Her yıl Avrupa’da binlerce aile’ye ulaşan “Dance With Babies & Dance With Toddlers” etkinliğinin programları ve sertifika eğitimlerine katılarak; uluslararası Franchise hakkını alarak Levent’teki adresimizde İstanbul AVRUPA ayağı olduk…

International Dance Council – UNESCO ve Dancing Families All Around The World ağının bir parçası olmanın mutluluğunu artık sizlerle paylaşacağız. Geliştirmek ve büyük bir aile olmak için bize ulaşabilirsiniz…

Hemen Paylaş !!